Referencje

1. Srebrne wesele Michała i Moniki

Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni, Tomek świetnie wyczuł klimat naszej imprezy i tak szczerze, pozwalał zejsć naszym gościom z parkietu tylko w przerwie "na jednego". Gorąco polecamy Tomka, wszystkim którzy planują wesela bądź inne imprezy okolicznościowe, my go polecamy wszystkim naszym znajomym i napewno skorzystamy jeszcze nie raz.

Pozdrowienia Panie Tomku :)

2. Wesele Jakuba i Doroty

Panie Tomku nic dodać nic ująć, było super, goście bardzo zadowoleni, muzyka super, zabawy jeszcze lepsze ( a szczególnie ten Krasnoludek :) ) Za dwa lata wychodzi za mąż moja siostra, tak więc proszę już rezerwować termin, bo chcemy tylko i wyłącznie Pana.

Pozdrowienia

3. Wesele Adama i Bożeny

Dziękujemy Panu za super zabawę, bardzo się nam podobało, muzyka super na czasie, było tak jak to sobie zaplanowaliśmy, dobre przywitanie, świetne i naprawde śmieszne konkursy, piekne oczepiny i wzruszające podziękowanie dla rodziców. Jesteśmy przekonani, że każdy kto skorzysta z Pana usług będzie 200% zadowolony. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

Jeszcze raz dziękujemy.

4. Wesele Krystyny i Michała

Bardzo serdecznie dziękujemy za super oprawę muzyczną i za jeszcze lepsze zabawy, gościom się bardzo podobało. Najlepsze w Pana graniu było to, że nie grał Pan tylko samej muzyki weselnej, a to się naprawde bardzo ceni.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

5. Wesele Dominiki i Radosława

Panie Tomku powiem krótko, gdybym mogła brać ślub co chwilę, to z chęcią bym wyszła za mąż ze 20 razy, ale oczywiście tylko przy Pana oprawie muzycznej. Muzyka była poprostu świetna, idealnie się Pan wpasował w towarzystwo moich gości.

Bardzo serdecznie pozdrawiam. Duża buźka :)

6. Wesele Oli i Damiana

jak powiemy "wyjątkowe" - powiecie, jak u każdego., Hmm., Powiemy więcej "ŚWIETNE - ZABAWA NA 130 FAJERWERKÓW !!!" Zastanawialiśmy się z Damianem nad wyborem muzyki. Weszliśmy na neta. Google i szukanie. Weryfikacja. To może DJ? Wybraliśmy standardowo 3 na terenie Śląska. Po rozmowie telefonicznej zostało 2. Ale ten jeden nie miał żadnych oporów, aby się z nami spotkać "face to face" w ciągu tygodnia i przedstawić nam swój program. I oto On - Pan Tomasz Tyrol - NASZ DJ. Co na tym WESELU się DZIAŁO!!! - To nie było zwyczajne wesele. Muzyka była taka, że zwiedziliśmy z Gośćmi cały świat. Byliśmy we Włoszech, w Hiszpanii, w Grecji, w Egipcie, w Rosji, itd., SŁUCHAJCIE - WSZĘDZIE GDZIE SIĘ DA PRZEMIEŚCIĆ BAWIĄC SIĘ PRZY TYM, CZEGO SIĘ SŁUCHA !!! Na życzenie można sobie dobrać u Pana Tomka przefajny repertuar. I przed i w trakcie wesela. Żeby tego było mało. To były ostatki. Więc i karnawał dopadł wszystkich Gości - bez wyjątku ! - Nawet Dziadek dał się wciągnąć w zabawę. Nie będziemy więcej zachwalać własnego wesela. Ale jedno wiemy - ta impreza nie jest ostatnią z Panem Tomkiem.

Pozdrawiamy Wszystkich. Ola i Damian Macherek z Jaworzna

7. Wesele Adriany i Dawida

Dj Tom to osoba która robi przede wszystkim to co lubi, w swojej pracy jest perfekcjonistą. Już od pierwszego spotkania w pełni mu zaufaliśmy i się nie zawiedliśmy już dziś wiemy, że to był idealny wybór. Nasze wesele dzięki jego obecności było wyjątkowe. Tomuś na naszej imprezie weselnej połączył pokolenia, od kilku chwil i pierwszych kawałków dał się poznać reszcie gości z jak najlepszej strony. Bawili się wszyscy dzieci młodzież ta młodsza i ta 'starsza' oczywiście która nie do końca jest przekonana do Dj na weselach po krotce byli wręcz zachwyceni i pełni podziwu, gratulowali nam wyboru. Dj Tom sprawi że nie tylko Wy lecz pozostali zapamiętają nasze wesele na bardzo długo. Nasi znajomi stwierdzili jednogłośnie że dotąd na tak wyjątkowym weselu nie byli. Tomuś podczas imprezy niejednokrotnie Was zaskoczy nie tylko wspaniałą oprawą muzyczną i oświetleniową ale również wspólnymi konkursami i zabawami. Jego profesjonalne podejście do pracy jest poparte na wieloletnim doświadczeniu, dysponuje bardzo dobrej jakości sprzętem muzycznym i oświetleniowym. Wszystkim niepewnym z góry polecamy a Tobie Tomku jeszcze raz gorąco dziękujemy.

Adriana i Dawid.

8. Wesele Agnieszki i Jacka

Serdecznie dziękujemy za cudowne wesele dnia 7.08.2010. Przed weselem, wiele osób ze zdziwieniem pytało nas - "to nie będzie orkiestry?". Po weselu z kolei, najczęstszym pytaniem było - "gdzie znaleźliście tego świetnego Dj-a?". Oprawa muzyczna i prowadzenie całej imprezy było genialne! DJ TOM jest naprawdę utalentowanym Wodzirejem. To przede wszystkim dzięki Niemu nasze wesele było udane! Nasi goście byli w ostatnim czasie na kilku innych weselach i powiedzieli nam że u nas muzyka i prowadzenie imprezy było najlepsze! Był elegancki strój wodzireja, powitanie i pożegnanie z gośćmi, najlepsze polskie i zagraniczne przeboje, przyśpiewki przy posiłkach, świetne prowadzenie konkursów i zabaw- wszystko w dobrym tonie! Jeżeli ktoś chce być spokojnym o swoje wesele to zapewniam, że DJ-Wodzirej Tomasz Tyrol jest wspaniałą osobą, która sprawi, że ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie pełen miłych wspomnień!

Dziękujemy raz jeszcze Agnieszka i Jacek Wodyk.